Зирка разгромила дубль Таврии
Разделы

Все статьи сайта

Кіровоградська «Зірка» на навчально-тренувальному зборі в Криму здобула впевнену перемогу над дублем сімферопольської «Таврії». Вже на 18-ій хвилині голкіпер сімферопольців невдало вибив м’яч і Вячеслав Самойленко, який досить активно зіграв в даному епізоді, переправив «круглого» у сітку воріт суперника. А за хвилину до завершення першої половини зустрічі Денис Стоян прямим ударом зі штрафного подвоїв рахунок. У другому таймі кіровоградцям вдалося ще двічі відзначитися; дубль в свій актив записав Олександр Скляр. Спочатку Олександр реалізував пенальті, котре було призначено за порушення правил проти Андрія Порошина, а на останніх хвилинах зустрічі результативно завершив чудову комбінацію. Тож в підсумку «Зірка» з рахунком 4:0 святкувала перемогу. Зазначимо, що через пошкодження у звітній зустрічі взяти участь не змогли Олександр Кочура, Олександр Батальський і Роман Войнаровський.

Завтра у футболістів «Зірки» відпочинок, а далі знову тренування. 15 лютого підопічні Вадима Євтушенка зіграють із свердловським «Шахтарем», а 18 та 19 лютого будуть протистояти відповідно армянському «Титану» і дублю харківського «Металіста». Зустріч з харків’янами завершить другий збір «Зірки» у Криму.

«Зірка» - «Таврія» (дубль) 4:0
Голи: Самойленко, 18; Стоян, 44; Скляр, 59 (пен); 90

«Зірка»: 1 тайм. Травкін, Пінчук, Бурдіян, Стоян, Бочкур, Скляр, Долгий, Рудницький, Самойленко, Галенко, Кєвліч.
2 тайм. Травкін, Пінчук, Дурай, Степанов, Бочкур (Галенко, 70), Скляр, Войтенко, Шибко, Осадчий, Порошин, Смалько.

Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Зірка».