Александрия и Зирка провели товарищеский матч
Разделы

Все статьи сайта

ПФК «Олександрія» у першому контрольному матчі переміг кіровоградську «Зірку». У першому таймі Андрій Купцов вирішив не експериментувати зі складом і випустив на поле вже знайомих олександрійським вболівальникам футболістів.

Більшість атак господарів проходили правим флангом. Саме після передач Антона Кічі, Віталій Гавриш мав двічі реалізовувати свої моменти. Але, гостей рятував голкіпер. Вже на 11-й хвилині олександрійці вийшли вперед завдяки  одному з потенційних новачків, який був першим на добиванні після чергової передачі з флангу.

Після забитого голу, підопічні Купцова продовжили атакувати на ворота гостей, створюючи безліч гольових моментів, проте забити другий гол до перерви олександрійцям не вдалося.У другому таймі після багаточисленних замін у складах обох команд, кіровоградці заволоділи ініціативою та змусили молодих олександрійців оборонятися. На 77-й хвилині головний бомбардир «Зірки» Ярослав Галенко зрівнює рахунок.

Проте, на останніх хвилинах зустрічі олександрійцям вдалося здобути перемогу. Голом у ворота «Зірки» відзначився молодий вихованець ПФК «Олександрія»  Денис Байстрюченко, якому асистував Богдан Боровський.

Андрій Купцов: «Це перший контрольний матч у новому році. Завдання перемогти будь-якою ціною не було, нам потрібно було перевірити фізичну форму футболістів, їхнє взаєморозуміння на полі, якими  я на сьогоднішній день задоволений.

У другому таймі ми дали змогу зіграти молодим хлопцям. Ми постійно слідкуємо за їхньою грою, залучаємо їх до тренувань та контрольних матчів.  Звичайно, їм є чому вчитись, десь чогось не вистачає, але нам потрібно підтримувати їхнє бажання грати. Будемо й надалі слідкувати за ними, адже хотілося б щоб у ПФК «Олександрія» грало більше місцевих вихованців».

ПФК «Олександрія» - «Зірка» (Кіровоград)  - 2:1 (1:0)

Голи: Новачок (11), Д. Байстрюченко (86) - Я. Галенко (77)

15.01.2013   12:00  КСК «Ніка» (Стадіон зі штучним покриттям) 185 глядачів, t -5°

Арбітр - Д.Федан (Олександрія)

Асистенти арбітра - О.Перепелиця, С. Скляр (усі - Олександрія)

ПФК «Олександрія»:

1-й тайм: Зарубін, Запорожан, Басов, Назаренко, потенційний новачок, Бондаренко, Колесниченко, Гавриш, Кіча, потенційний новачок, Шевченко
2-й тайм: Леванідов, Басов, Микицей, потенційний новачок, Колесниченко, Гаркуша, потенційний новачок, Соломка, Кралік, потенційний новачок.

На 72-й хвилині на поле вийшли Боровський, Піскун, Байстрюченко

Гол.тренер - А. Купцов

«Зірка»:

1-й тайм: Травкін, потенційний новачок, Родіна, потенційний новачок, Тітов, потенційний новачок, Горбаненко, потенційний новачок, потенційний новачок, Рудницький, Добрянський.

У 1-му таймі на заміну виходили: Фатєєв, Мартинов, Кривошей, Порошин, Загальський

2-й тайм: Потенційний новачок, Пінчук, Бочкур, Степанов, Немчанінов, Войтенко, Іванов, Шаврін, Насибулін, потенційний новачок, Галенко